Model leave in treatment
NOWOŚĆ

Profesjonalna pielęgnacja o wielu korzyściach
12 w 1

Formuła z włoskimi składnikami pochodzenia naturalnego, wielofunkcyjny spray odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów: chroni przed gorącem do 230°C (446°F), ułatwia rozczesywanie, nadaje połysk, rewitalizuje, głęboko odżywia i wiele innych korzyści dla włosów. Odkryj wszystkie zalety nowej pielęgnacji ze Spray’em bez spłukiwania.

Il Salone Milano - Model Plex Rebuilder
PROFESJONALNA TRWAŁA KOLORYZACJA

Trwała koloryzacja z profesjonalną technologią Plex Rebuilder

Odkryj profesjonalną trwałą koloryzację Il Salone Milano. Opracowana z myślą o zachowaniu piękna włókien włosa. Nadaje zdrowy wygląd, chroni i odbudowuje włosy w trakcie zabiegu koloryzacji i po jego ukończeniu, wyraźnie poprawiając kondycję włosów już po pierwszym użyciu. Niezwykła skuteczność działania umożliwia uzyskanie w domu profesjonalnego efektu koloryzacji.

Nasze wartości

Il Salone Milano, marka stworzona w najlepszych włoskich salonach fryzjerskich, od ponad 40 lat jest marką wybieraną przez fryzjerów ze względu na nadzwyczajne efekty, które pozwala uzyskać zarówno w salonie, jak i w domu.

Legendarne dziedzictwo.

Marka Il Salone Milano już od 1980 roku oferuje jakość, skuteczne działanie i rezultaty zarówno fryzjerom, jak i indywidualnym klientom na całym świecie.

Profesjonalne skuteczne działanie

Il Salone Milano zapewnia profesjonalne skuteczne działanie i najwyższej jakości efekty. Produkty najlepsze w swojej klasie, z potwierdzoną skutecznością i niezwykle cenione przez fryzjerów i klientów indywidualnych.

Made in Italy

Il Salone Milano od zawsze opiera się na swojej włoskiej wiedzy oraz profesjonalnym doświadczeniu firmy Alfaparf Milano, prawdziwego lidera w branży. Produkty opracowane i stworzone we Włoszech.

"Free from"

Produkty Il Salone Milano są „wolne od”, starannie tworzone i formułowane, aby zapewnić profesjonalne rezultaty.

Składniki pochodzenia naturalnego

Formuły, które łączą w sobie składniki pochodzenia naturalnego z innowacją technologiczną, aby zapewnić nadzwyczajne rezultaty.

Formuła wegańska

Il Salone Milano stosuje formuły wegańskie, co oznacza, że nie zwierają one składników pochodzenia zwierzęcego.
*Produkty hair care, za wyjątkiem linii Keratin oraz Bond Rebuilder Oil.

tool_color_compare.tilte.label

tool_color_compare.subtilte.label